edmund uraszewski dane co to znaczy

Konto URASZEWSKI EDMUND profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/849. Kontakt do Edmund Uraszewski

Informacje Edmund Uraszewski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edmund), nazwiska (np. Uraszewski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/849), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na uraszewski edmund to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/849
Nazwisko: Uraszewski
Imię/imiona: Edmund
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Edmund Uraszewski Profil
Konto Edmund Uraszewski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uraszewski Edmund) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edmund Uraszewski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edmund Uraszewski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uraszewski Edmund pochopnie.

Obywatel Edmund Uraszewski lista podobnych osób Uraszewksi; Uraszewskia; Uraszewskiowie; ludzie.

Dane osobowe Edmund Uraszewski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.