maria urawska dane 0855/1734 co to znaczy

Konto URAWSKA MARIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1734. Kontakt do Maria Urawska adres i

Informacje Maria Urawska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Maria), nazwiska (np. Urawska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1734), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urawska maria to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1734
Nazwisko: Urawska
Imię/imiona: Maria
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Maria Urawska Profil
Konto Maria Urawska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urawska Maria) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Maria Urawska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Maria Urawska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urawska Maria pochopnie.

Obywatel Maria Urawska lista podobnych osób Urawksa; Urawskaa; Urawskaowie; Mraia; Moria; ludzie.

Dane osobowe Maria Urawska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.