andrzej urawski dane co to znaczy

Konto URAWSKI ANDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001075/265. Kontakt do Andrzej Urawski

Informacje Andrzej Urawski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej), nazwiska (np. Urawski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001075/265), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urawski andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001075/265
Nazwisko: Urawski
Imię/imiona: Andrzej
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Andrzej Urawski Profil
Konto Andrzej Urawski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urawski Andrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Urawski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Urawski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urawski Andrzej pochopnie.

Obywatel Andrzej Urawski lista podobnych osób Urawksi; Urawskia; Urawskiowie; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Urawski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.