jozef urawski dane 01175/835 co to znaczy

Konto URAWSKI JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/835. Kontakt do Józef Urawski adres i

Informacje Józef Urawski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Urawski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/835), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urawski jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/835
Nazwisko: Urawski
Imię/imiona: Józef
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Józef Urawski Profil
Konto Józef Urawski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urawski Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Urawski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Urawski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urawski Józef pochopnie.

Obywatel Józef Urawski lista podobnych osób Urawksi; Urawskia; Urawskiowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Urawski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.