teodor urawski dane 0604/998 co to znaczy

Konto URAWSKI TEODOR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0604/998. Kontakt do Teodor Urawski adres i

Informacje Teodor Urawski archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Teodor), nazwiska (np. Urawski), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0604/998), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urawski teodor to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0604/998
Nazwisko: Urawski
Imię/imiona: Teodor
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Teodor Urawski Profil
Konto Teodor Urawski Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urawski Teodor) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Teodor Urawski), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Teodor Urawski może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urawski Teodor pochopnie.

Obywatel Teodor Urawski lista podobnych osób Urawksi; Urawskia; Urawskiowie; ludzie.

Dane osobowe Teodor Urawski informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.