roman urazinski dane 00612/109 co to znaczy

Konto URAZIŃSKI ROMAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/109. Kontakt do Roman Uraziński adres

Informacje Roman Uraziński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Roman), nazwiska (np. Uraziński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/109), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urazinski roman to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/109
Nazwisko: Uraziński
Imię/imiona: Roman
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Roman Uraziński Profil
Konto Roman Uraziński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uraziński Roman) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Roman Uraziński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Roman Uraziński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uraziński Roman pochopnie.

Obywatel Roman Uraziński lista podobnych osób Urazińksi; Urazińskia; Urazińskiowie; ludzie.

Dane osobowe Roman Uraziński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.