wladyslaw urazinski dane co to znaczy

Konto URAZIŃSKI WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 644/3070. Kontakt do Władysław

Informacje Władysław Uraziński archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Uraziński), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-644/3070), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urazinski wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 644/3070
Nazwisko: Uraziński
Imię/imiona: Władysław
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: KBW
Konto Władysław Uraziński Profil
Konto Władysław Uraziński Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Uraziński Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Uraziński), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Uraziński może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Uraziński Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Uraziński lista podobnych osób Urazińksi; Urazińskia; Urazińskiowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Uraziński informacje kontaktowe w Wszystkie osoby .