radoslaw urbalewicz dane co to znaczy

Konto URBALEWICZ RADOSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0957/363. Kontakt do Radosław

Informacje Radosław Urbalewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Radosław), nazwiska (np. Urbalewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0957/363), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbalewicz radoslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0957/363
Nazwisko: Urbalewicz
Imię/imiona: Radosław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Radosław Urbalewicz Profil
Konto Radosław Urbalewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbalewicz Radosław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Radosław Urbalewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Radosław Urbalewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbalewicz Radosław pochopnie.

Obywatel Radosław Urbalewicz lista podobnych osób Urbalewizc; Urbalewiczowi; Urbalewicza; Urbalewiczowie; Ardosław; Radosłow; ludzie.

Dane osobowe Radosław Urbalewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.