stanlawa urbalewicz dane co to znaczy

Konto URBALEWICZ STANISŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0962/48. Kontakt do Stanisława

Informacje Stanisława Urbalewicz archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisława), nazwiska (np. Urbalewicz), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0962/48), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbalewicz stanislawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0962/48
Nazwisko: Urbalewicz
Imię/imiona: Stanisława
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisława Urbalewicz Profil
Konto Stanisława Urbalewicz Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbalewicz Stanisława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisława Urbalewicz), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisława Urbalewicz może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbalewicz Stanisława pochopnie.

Obywatel Stanisława Urbalewicz lista podobnych osób Urbalewizc; Urbalewiczowi; Urbalewicza; Urbalewiczowie; Stanisłowa; ludzie.

Dane osobowe Stanisława Urbalewicz informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.