anastazja urban dane 093/401 co to znaczy

Konto URBAN ANASTAZJA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 093/401. Kontakt do Anastazja Urban adres i

Informacje Anastazja Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Anastazja), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-093/401), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban anastazja to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 093/401
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Anastazja
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW DOWÓDZTWO
Konto Anastazja Urban Profil
Konto Anastazja Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Anastazja) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Anastazja Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Anastazja Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Anastazja pochopnie.

Obywatel Anastazja Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Anastazja Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.