andrzej urban dane 001043/527 co to znaczy

Konto URBAN ANDRZEJ CEZARY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001043/527. Kontakt do Andrzej Cezary

Informacje Andrzej Cezary Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Andrzej Cezary), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001043/527), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban andrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001043/527
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Andrzej Cezary
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW MIKROFILMY
Konto Andrzej Cezary Urban Profil
Konto Andrzej Cezary Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Andrzej Cezary) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Andrzej Cezary Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Andrzej Cezary Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Andrzej Cezary pochopnie.

Obywatel Andrzej Cezary Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Andrzej Cezray; ludzie.

Dane osobowe Andrzej Cezary Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.