barbara urban dane 0242/1546 co to znaczy

Konto URBAN BARBARA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/1546. Kontakt do Barbara Urban adres i

Informacje Barbara Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Barbara), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/1546), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban barbara to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/1546
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Barbara
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Barbara Urban Profil
Konto Barbara Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Barbara) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Barbara Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Barbara Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Barbara pochopnie.

Obywatel Barbara Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Brabraa; Barbaar; ludzie.

Dane osobowe Barbara Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.