brzezicka urban dane 0806/525 co to znaczy

Konto URBAN BRZEZICKA HENRYKA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0806/525. Kontakt do Brzezicka

Informacje Brzezicka Henryka Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Brzezicka Henryka), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0806/525), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban brzezicka to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0806/525
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Brzezicka Henryka
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Brzezicka Henryka Urban Profil
Konto Brzezicka Henryka Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Brzezicka Henryka) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Brzezicka Henryka Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Brzezicka Henryka Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Brzezicka Henryka pochopnie.

Obywatel Brzezicka Henryka Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Brzezicka Henryka Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.