czeslaw urban dane 0242/3113 co to znaczy

Konto URBAN CZESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/3113. Kontakt do Czesław Urban adres i

Informacje Czesław Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Czesław), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/3113), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban czeslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/3113
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Czesław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Czesław Urban Profil
Konto Czesław Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Czesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Czesław Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Czesław Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Czesław pochopnie.

Obywatel Czesław Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Zcesław; Czesłow; ludzie.

Dane osobowe Czesław Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.