edward urban dane 980/160 co to znaczy

Konto URBAN EDWARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 980/160. Kontakt do Edward Urban adres i

Informacje Edward Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Edward), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-980/160), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban edward to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 980/160
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Edward
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW
Konto Edward Urban Profil
Konto Edward Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Edward) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Edward Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Edward Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Edward pochopnie.

Obywatel Edward Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Edwrad; ludzie.

Dane osobowe Edward Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.