eugeniusz urban dane co to znaczy

Konto URBAN EUGENIUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001040/244. Kontakt do Eugeniusz Urban

Informacje Eugeniusz Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Eugeniusz), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001040/244), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban eugeniusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001040/244
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Eugeniusz
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: NJW DOWÓDZTWO
Konto Eugeniusz Urban Profil
Konto Eugeniusz Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Eugeniusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Eugeniusz Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Eugeniusz Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Eugeniusz pochopnie.

Obywatel Eugeniusz Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Eugeniuzs; Eugenuisz; ludzie.

Dane osobowe Eugeniusz Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.