frankiewicz urban dane co to znaczy

Konto URBAN FRANKIEWICZ KAWKA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/714. Kontakt do Frankiewicz

Informacje Frankiewicz Kawka Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Frankiewicz Kawka), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/714), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban frankiewicz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/714
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Frankiewicz Kawka
Jednostka:
Nazwa bazy: GERTRUDA
Konto Frankiewicz Kawka Urban Profil
Konto Frankiewicz Kawka Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Frankiewicz Kawka) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Frankiewicz Kawka Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Frankiewicz Kawka Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Frankiewicz Kawka pochopnie.

Obywatel Frankiewicz Kawka Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Frankiewizc Kawka; Farnkiewicz Kawka; ludzie.

Dane osobowe Frankiewicz Kawka Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.