henryk urban dane 001198/5533 co to znaczy

Konto URBAN HENRYK profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001198/5533. Kontakt do Henryk Urban adres i

Informacje Henryk Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Henryk), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001198/5533), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban henryk to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001198/5533
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Henryk
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Henryk Urban Profil
Konto Henryk Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Henryk) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Henryk Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Henryk Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Henryk pochopnie.

Obywatel Henryk Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Henryk Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.