janusz urban dane 001134/1460 co to znaczy

Konto URBAN JANUSZ PIOTR profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/1460. Kontakt do Janusz Piotr

Informacje Janusz Piotr Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janusz Piotr), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/1460), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban janusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/1460
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Janusz Piotr
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Janusz Piotr Urban Profil
Konto Janusz Piotr Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Janusz Piotr) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janusz Piotr Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janusz Piotr Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Janusz Piotr pochopnie.

Obywatel Janusz Piotr Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Januzs Piotr; ludzie.

Dane osobowe Janusz Piotr Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.