jedrzej urban dane 00328/1555 co to znaczy

Konto URBAN JĘDRZEJ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00328/1555. Kontakt do Jędrzej Urban adres i

Informacje Jędrzej Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jędrzej), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00328/1555), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban jedrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00328/1555
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Jędrzej
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Jędrzej Urban Profil
Konto Jędrzej Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Jędrzej) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jędrzej Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jędrzej Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Jędrzej pochopnie.

Obywatel Jędrzej Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Jędrzej Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.