jedrzej urban dane 001134/2542 co to znaczy

Konto URBAN JĘDRZEJ MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/2542. Kontakt do Jędrzej Marian

Informacje Jędrzej Marian Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jędrzej Marian), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/2542), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban jedrzej to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/2542
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Jędrzej Marian
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Jędrzej Marian Urban Profil
Konto Jędrzej Marian Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Jędrzej Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jędrzej Marian Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jędrzej Marian Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Jędrzej Marian pochopnie.

Obywatel Jędrzej Marian Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Jędrzej Mraian; Jędrzej Morian; ludzie.

Dane osobowe Jędrzej Marian Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.