kazimierz urban dane 0194/434 co to znaczy

Konto URBAN KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/434. Kontakt do Kazimierz Urban adres

Informacje Kazimierz Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kazimierz), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/434), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban kazimierz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/434
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Kazimierz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Kazimierz Urban Profil
Konto Kazimierz Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kazimierz Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kazimierz Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Kazimierz pochopnie.

Obywatel Kazimierz Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Kazimierz Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.