krystyna urban dane 0303/285 co to znaczy

Konto URBAN KRYSTYNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0303/285. Kontakt do Krystyna Urban adres i

Informacje Krystyna Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krystyna), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0303/285), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban krystyna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0303/285
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Krystyna
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Krystyna Urban Profil
Konto Krystyna Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Krystyna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krystyna Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krystyna Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Krystyna pochopnie.

Obywatel Krystyna Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Krystyna Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.