krzysztof urban dane 01280/26 co to znaczy

Konto URBAN KRZYSZTOF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01280/26. Kontakt do Krzysztof Urban adres

Informacje Krzysztof Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Krzysztof), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01280/26), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban krzysztof to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01280/26
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Krzysztof
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Krzysztof Urban Profil
Konto Krzysztof Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Krzysztof) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Krzysztof Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Krzysztof Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Krzysztof pochopnie.

Obywatel Krzysztof Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Krzyzstof; ludzie.

Dane osobowe Krzysztof Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.