leonard urban dane 0194/1594 co to znaczy

Konto URBAN LEONARD profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0194/1594. Kontakt do Leonard Urban adres i

Informacje Leonard Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Leonard), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0194/1594), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban leonard to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0194/1594
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Leonard
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Leonard Urban Profil
Konto Leonard Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Leonard) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Leonard Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Leonard Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Leonard pochopnie.

Obywatel Leonard Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Leonrad; ludzie.

Dane osobowe Leonard Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.