magdalena urban dane 00751/323 co to znaczy

Konto URBAN MAGDALENA CZYSTE profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00751/323. Kontakt do Magdalena

Informacje Magdalena Czyste Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Magdalena Czyste), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00751/323), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban magdalena to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00751/323
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Magdalena Czyste
Jednostka:
Nazwa bazy: DRUKI
Konto Magdalena Czyste Urban Profil
Konto Magdalena Czyste Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Magdalena Czyste) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Magdalena Czyste Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Magdalena Czyste Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Magdalena Czyste pochopnie.

Obywatel Magdalena Czyste Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Magdalena Zcyste; ludzie.

Dane osobowe Magdalena Czyste Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.