stanlaw urban dane 0988/481 co to znaczy

Konto URBAN STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0988/481. Kontakt do Stanisław Urban adres

Informacje Stanisław Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0988/481), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0988/481
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Urban Profil
Konto Stanisław Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.