stanlawa urban dane 0902/841 co to znaczy

Konto URBAN STANISŁAWA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0902/841. Kontakt do Stanisława Urban

Informacje Stanisława Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisława), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0902/841), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban stanislawa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0902/841
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Stanisława
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisława Urban Profil
Konto Stanisława Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Stanisława) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisława Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisława Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Stanisława pochopnie.

Obywatel Stanisława Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Stanisłowa; ludzie.

Dane osobowe Stanisława Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.