stefania urban dane 01050/919 co to znaczy

Konto URBAN STEFANIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/919. Kontakt do Stefania Urban adres i

Informacje Stefania Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefania), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/919), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban stefania to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/919
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Stefania
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stefania Urban Profil
Konto Stefania Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Stefania) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefania Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefania Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Stefania pochopnie.

Obywatel Stefania Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Stefania Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.