tadeusz urban dane 0242/2613 co to znaczy

Konto URBAN TADEUSZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0242/2613. Kontakt do Tadeusz Urban adres i

Informacje Tadeusz Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Tadeusz), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0242/2613), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban tadeusz to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0242/2613
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Tadeusz
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Tadeusz Urban Profil
Konto Tadeusz Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Tadeusz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Tadeusz Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Tadeusz Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Tadeusz pochopnie.

Obywatel Tadeusz Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; Tadeuzs; ludzie.

Dane osobowe Tadeusz Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.