zbigniew urban dane 00611/1458 co to znaczy

Konto URBAN ZBIGNIEW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00611/1458. Kontakt do Zbigniew Urban adres

Informacje Zbigniew Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zbigniew), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00611/1458), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban zbigniew to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00611/1458
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Zbigniew
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Zbigniew Urban Profil
Konto Zbigniew Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Zbigniew) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zbigniew Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zbigniew Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Zbigniew pochopnie.

Obywatel Zbigniew Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Zbigniew Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.