zofia urban dane 001102/1108 co to znaczy

Konto URBAN ZOFIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001102/1108. Kontakt do Zofia Urban adres i

Informacje Zofia Urban archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Zofia), nazwiska (np. Urban), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001102/1108), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urban zofia to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001102/1108
Nazwisko: Urban
Imię/imiona: Zofia
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: MSW
Konto Zofia Urban Profil
Konto Zofia Urban Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urban Zofia) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Zofia Urban), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Zofia Urban może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urban Zofia pochopnie.

Obywatel Zofia Urban lista podobnych osób Urbna; Urbana; Urbanowie; ludzie.

Dane osobowe Zofia Urban informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.