agnieszka urbanaska dane co to znaczy

Konto URBAŃASKA AGNIESZKA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00277/1181. Kontakt do Agnieszka

Informacje Agnieszka Urbańaska archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Agnieszka), nazwiska (np. Urbańaska), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00277/1181), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanaska agnieszka to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00277/1181
Nazwisko: Urbańaska
Imię/imiona: Agnieszka
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Agnieszka Urbańaska Profil
Konto Agnieszka Urbańaska Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańaska Agnieszka) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Agnieszka Urbańaska), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Agnieszka Urbańaska może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańaska Agnieszka pochopnie.

Obywatel Agnieszka Urbańaska lista podobnych osób Urbańaksa; Urbańaskaa; Urbańaskaowie; Agniezska; ludzie.

Dane osobowe Agnieszka Urbańaska informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.