adam urbanczyk dane 00328/460 co to znaczy

Konto URBAŃCZYK ADAM profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00328/460. Kontakt do Adam Urbańczyk adres i

Informacje Adam Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Adam), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00328/460), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk adam to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00328/460
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Adam
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: SUSW
Konto Adam Urbańczyk Profil
Konto Adam Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Adam) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Adam Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Adam Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Adam pochopnie.

Obywatel Adam Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; ludzie.

Dane osobowe Adam Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.