adam urbanczyk dane co to znaczy

Konto URBAŃCZYK ADAM KAZIMIERZ profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 001134/1213. Kontakt do Adam

Informacje Adam Kazimierz Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Adam Kazimierz), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-001134/1213), jednostki (np. JEDYNKI MKF) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk adam to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 001134/1213
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Adam Kazimierz
Jednostka: jedynki MKF
Nazwa bazy: SUSW
Konto Adam Kazimierz Urbańczyk Profil
Konto Adam Kazimierz Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Adam Kazimierz) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Adam Kazimierz Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Adam Kazimierz Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Adam Kazimierz pochopnie.

Obywatel Adam Kazimierz Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; ludzie.

Dane osobowe Adam Kazimierz Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.