czeslaw urbanczyk dane 707/216 co to znaczy

Konto URBAŃCZYK CZESŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 707/216. Kontakt do Czesław Urbańczyk

Informacje Czesław Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Czesław), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-707/216), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk czeslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 707/216
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Czesław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Czesław Urbańczyk Profil
Konto Czesław Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Czesław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Czesław Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Czesław Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Czesław pochopnie.

Obywatel Czesław Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; Zcesław; Czesłow; ludzie.

Dane osobowe Czesław Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.