janina urbanczyk dane co to znaczy

Konto URBAŃCZYK JANINA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0855/1736. Kontakt do Janina Urbańczyk

Informacje Janina Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Janina), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0855/1736), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk janina to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0855/1736
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Janina
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Janina Urbańczyk Profil
Konto Janina Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Janina) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Janina Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Janina Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Janina pochopnie.

Obywatel Janina Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; Janima; ludzie.

Dane osobowe Janina Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.