jerzy urbanczyk dane 0957/615 co to znaczy

Konto URBAŃCZYK JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0957/615. Kontakt do Jerzy Urbańczyk adres

Informacje Jerzy Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0957/615), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0957/615
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Jerzy Urbańczyk Profil
Konto Jerzy Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.