jozef urbanczyk dane 0193/5216 co to znaczy

Konto URBAŃCZYK JÓZEF profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5216. Kontakt do Józef Urbańczyk adres

Informacje Józef Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Józef), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5216), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk jozef to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5216
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Józef
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Józef Urbańczyk Profil
Konto Józef Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Józef) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Józef Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Józef Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Józef pochopnie.

Obywatel Józef Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; ludzie.

Dane osobowe Józef Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.