marian urbanczyk dane co to znaczy

Konto URBAŃCZYK MARIAN profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01050/920. Kontakt do Marian Urbańczyk

Informacje Marian Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Marian), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01050/920), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk marian to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01050/920
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Marian
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Marian Urbańczyk Profil
Konto Marian Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Marian) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Marian Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Marian Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Marian pochopnie.

Obywatel Marian Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; Mraian; Morian; ludzie.

Dane osobowe Marian Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.