stanlaw urbanczyk dane co to znaczy

Konto URBAŃCZYK STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00612/4724. Kontakt do Stanisław

Informacje Stanisław Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00612/4724), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00612/4724
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Kielce
Konto Stanisław Urbańczyk Profil
Konto Stanisław Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.