stefania urbanczyk dane co to znaczy

Konto URBAŃCZYK STEFANIA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0218/2679. Kontakt do Stefania Urbańczyk

Informacje Stefania Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stefania), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0218/2679), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk stefania to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0218/2679
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Stefania
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stefania Urbańczyk Profil
Konto Stefania Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Stefania) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stefania Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stefania Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Stefania pochopnie.

Obywatel Stefania Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; ludzie.

Dane osobowe Stefania Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.