waclaw urbanczyk dane co to znaczy

Konto URBAŃCZYK WACŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0193/5965. Kontakt do Wacław Urbańczyk

Informacje Wacław Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Wacław), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0193/5965), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk waclaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0193/5965
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Wacław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Wacław Urbańczyk Profil
Konto Wacław Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Wacław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Wacław Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Wacław Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Wacław pochopnie.

Obywatel Wacław Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; Wacłow; ludzie.

Dane osobowe Wacław Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.