wladyslaw urbanczyk dane co to znaczy

Konto URBAŃCZYK WŁADYSŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00966/324. Kontakt do Władysław

Informacje Władysław Urbańczyk archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Władysław), nazwiska (np. Urbańczyk), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00966/324), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanczyk wladyslaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00966/324
Nazwisko: Urbańczyk
Imię/imiona: Władysław
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Władysław Urbańczyk Profil
Konto Władysław Urbańczyk Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbańczyk Władysław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Władysław Urbańczyk), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Władysław Urbańczyk może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbańczyk Władysław pochopnie.

Obywatel Władysław Urbańczyk lista podobnych osób Urbańczyka; Urbańczykowie; Władysłow; ludzie.

Dane osobowe Władysław Urbańczyk informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.