jerzy urbanek dane 0706/300 co to znaczy

Konto URBANEK JERZY profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0706/300. Kontakt do Jerzy Urbanek adres i

Informacje Jerzy Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Jerzy), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0706/300), jednostki (np. AKTA OSOBOWE) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek jerzy to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0706/300
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Jerzy
Jednostka: akta osobowe
Nazwa bazy: WSI
Konto Jerzy Urbanek Profil
Konto Jerzy Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Jerzy) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Jerzy Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Jerzy Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Jerzy pochopnie.

Obywatel Jerzy Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; ludzie.

Dane osobowe Jerzy Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.