joanna urbanek dane 01175/837 co to znaczy

Konto URBANEK JOANNA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 01175/837. Kontakt do Joanna Urbanek adres i

Informacje Joanna Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Joanna), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-01175/837), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek joanna to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 01175/837
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Joanna
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Joanna Urbanek Profil
Konto Joanna Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Joanna) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Joanna Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Joanna Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Joanna pochopnie.

Obywatel Joanna Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; ludzie.

Dane osobowe Joanna Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.