karol urbanek dane 00168/91 co to znaczy

Konto URBANEK KAROL profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00168/91. Kontakt do Karol Urbanek adres i

Informacje Karol Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Karol), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00168/91), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek karol to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00168/91
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Karol
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: MSW
Konto Karol Urbanek Profil
Konto Karol Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Karol) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Karol Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Karol Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Karol pochopnie.

Obywatel Karol Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; Kraol; ludzie.

Dane osobowe Karol Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.