kornel urbanek dane 00966/1651 co to znaczy

Konto URBANEK KORNEL profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 00966/1651. Kontakt do Kornel Urbanek adres

Informacje Kornel Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Kornel), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-00966/1651), jednostki (np. JEDYNKI AKTA) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek kornel to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 00966/1651
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Kornel
Jednostka: jedynki akta
Nazwa bazy: WUSW Siedlce
Konto Kornel Urbanek Profil
Konto Kornel Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Kornel) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Kornel Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Kornel Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Kornel pochopnie.

Obywatel Kornel Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; ludzie.

Dane osobowe Kornel Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.