stanlaw urbanek dane 0872/58 co to znaczy

Konto URBANEK STANISŁAW profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0872/58. Kontakt do Stanisław Urbanek

Informacje Stanisław Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Stanisław), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU--0872/58), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek stanislaw to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0872/58
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Stanisław
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Stanisław Urbanek Profil
Konto Stanisław Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Stanisław) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Stanisław Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Stanisław Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Stanisław pochopnie.

Obywatel Stanisław Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; Stanisłow; ludzie.

Dane osobowe Stanisław Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.