teresa urbanek dane 0951/1525 co to znaczy

Konto URBANEK TERESA MAŁGORZATA profil. Osoba o sygnaturze IPN BU 0951/1525. Kontakt do Teresa

Informacje Teresa Małgorzata Urbanek archiwum

Poniżej dane z listy IPN (czyli Instytutu Pamięci Narodowej). Znajdują się tutaj imiona (np. Teresa Małgorzata), nazwiska (np. Urbanek), pewne sygnatury osób (np. IPN-BU-0951/1525), jednostki (np. ) z tzw. listy Wildsteina, która została upubliczniona na początku 2005 roku. Początkowo podawano, że lista zawiera dane osobowe ludzi z służb bezpieczeństwa PRL. Nic bardziej mylnego i zanim rzucisz osąd na urbanek teresa to przeczytaj ostrzeżenie na dole strony.

Sygnatura: IPN BU 0951/1525
Nazwisko: Urbanek
Imię/imiona: Teresa Małgorzata
Jednostka:
Nazwa bazy: akta osobowe
Konto Teresa Małgorzata Urbanek Profil
Konto Teresa Małgorzata Urbanek Profil

UWAGA!

Pamiętaj, że nawet najrzadsze nazwisko (np. Urbanek Teresa Małgorzata) może się powtórzyć, zatem jest prawdopodobne, że osoba z listy to nie ten kogo szukasz, tylko ktoś o takim samym imieniu i nazwisku (Teresa Małgorzata Urbanek), ale zupełnie inna osoba!

UWAGA!

Pamiętaj czego tyczy się ta lista Wildsteina. Znajdują się tutaj nie tylko agenci, konfidenci, szpiedzy, ale również kandydaci na agentów, etatowi oficerowie, itd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że równie dobrze Teresa Małgorzata Urbanek może zatem być agentem bezpieki lub bohaterem podziemia. Nie osądzaj więc Urbanek Teresa Małgorzata pochopnie.

Obywatel Teresa Małgorzata Urbanek lista podobnych osób Urbnaek; Urbaneka; Urbanekowie; ludzie.

Dane osobowe Teresa Małgorzata Urbanek informacje kontaktowe w Wszystkie osoby U.